Сайт для врачей и фармацевтов
Карта сайта Сделать стартовой Добавить в избранное
Loading
Годовщина аварии на ЧАЭС
Может ли улыбка улучшить настроение?

Улыбка на лице не всегда влияет на наши эмоции...


11 имплантируемых устройств, которые скоро будут у вас в теле.

Все вокруг обсуждают, как изменится мир с повсеместным использованием носимых электронных устройств - коммуникационных, медицинских, геопозиционных и т.п. Но мы полагаем, что эти т..


Адъювантная химиотерапия при ранних стадиях рака молочной железы у пожилых больных: стандартные схемы эффективнее капецитабина.

Пожилой возраст является фактором риска при раке молочной железы (РМЖ). Большая часть смертей от РМЖ происходит именно у пожилых. Не всегда  у них удается провести лечение сог..


Нормальное содержание фолиевой кислоты в организме женщины детородного возраста снижает риск развития пороков нервной трубки у детей.

включала всех живорожденных детей, а также случаи мертворождения и прерывания беременности вследствие врожденных пороков в 7 канадских провинциях за период 1993 по 2002 гг. Основн..


Сравнительная эффективность антитромботических режимов при хронической сердечной недостаточности. Данные исследования WATCH

Роль антитромботической терапии при хронической сердечной недостаточности (ХСН) у пациентов с синусовым ритмом обсуждается много лет. В частности, оживленные дискуссии вызывает воп..


О безопасном применении жаропонижающих средств у детей

Жаропонижающие лекарственные средства - препараты, наиболее часто используемые для лечения детей как педиатрами, так и родителями. Этому способствуют бытующие представления об опас..


Гранулоцитарно-макрофагальный колониестимулирующий фактор не снижает частоту сепсиса и не улучшает выживание глубоко недоношенных младенцев

Неонатальный сепсис (НС) остается ведущей причиной смерти у недоношенных новорождённых. Стратегии для уменьшения частоты НС по-прежнему не достаточно эффективны, и связанная с НС с..


Невідкладну допомогу українським бійцям надаватимуть за стандартами НАТО Невідкладну допомогу українським бійцям надаватимуть за стандартами НАТО

Невідкладну допомогу українським бійцям надаватимуть за стандартами НАТО

Допомога на полі бою за стандартами НАТО – це врятовані життя українських бійців. У Києві розпочалася триденна міжнародна конференція з тактичної медицини, яку організував Світовий конгрес українців.

Зупинити кровотечу і переконатися, що ніщо не заважає дихати. Це ключові елементи порятунку поранених на полі бою. Як свідчать дослідження армії США, абсолютна більшість смертей, яких можна було б уникнути, настає від крововтрати і проблем із диханням. А відтак медичний джгут та індивідуальна аптечка разом із вмінням ними користуватися здатні врятувати сотні життів.

Від початку силового протистояння в Україні порятунком українських вояків за медичними стандартами НАТО опікується Світовий конгрес українців. На цю мету діаспора вже зібрала й видала 1 мільйон 300 тисяч доларів приватних пожертв. Західні інструктори навчили прийомів домедичної допомоги понад 12 тисяч бійців. Однак цього недостатньо: в АТО воює 20 тисяч.

Говорить інструктор-парамедик Олександр Кулешов з Першого добровольчого мобільного шпиталю:

«Це базові речі, які повинен знати кожен солдат, незважаючи на те, чи він лікар, чи він водій автівки або стрілок. Це не важливо. Поранення може отримати кожен. Коли падають «гради», коли мінометний обстріл, людина повинна знати, що робити».

Аби кожен на фронті точно знав, як рятувати себе або товариша, Україна має запровадити стандарт домедичної допомоги. Для цього на конференцію в Київ з’їхалися усі зацікавлені особи: бійці Нацгвардії і добровольчих батальйонів, інструктори, урядовці, західні експерти. Як кажуть знавці, прості рецепти, випробувані в усьому світі, дають безпрецедентний ефект.

Пораду дає полковник Командування сил спецоперацій США, лікар центру оперативної медицини Університету Джорджії Реґентс Андре Пеннардт:

«Одна з найважливіших наших рекомендацій – це в обов’язковому порядку навчити кожного бійця накладати джгут. Ми бачимо це знов і знов, на різних полях битв різних війн – що надмірна крововтрата є причиною номер один смертей, яких можна було б уникнути. Відтак, якщо навчити усіх і кожного українського солдата, як правильно і швидко накласти джгут і зупинити кровотечу, то це врятує більше життів, ніж будь-що інше».

На це звертає увагу також Деніел Смайлі, заступник директора Каліфорнійського управління екстреної меддопомоги:

«Найважливіше сьогодні для України – виробити для себе стандарти тактичної польової медицини, врахувавши найкращий світовий досвід. Тобто треба, щоб невідкладна допомога бійцям – зупинка кровотечі, контроль дихання, термінова евакуація з поля бою – відбувалися в уніфікований, стандартизований спосіб. Зараз існує багато різних програм, вони усі роблять корисну справу. Але настав час звести ці програми до спільного знаменника і діяти як єдина команда, що рятує життя».

ukrainian.voanews.com


Оценка статьи: 4
  плохо234  5 хорошо


 Новости

« Апрель ´24 »
ПВСЧПСВ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
26


Партнеры




Vox populi - vox dei

Хотите ли Вы принимать участие в коротких интернет-опросах на медицинскую тематику?

Да
Нет


Результаты предыдущих голосований

Как часто Вы посещаете наш ресурс?

 Каждый день - 40 [9%]

 2-3 раза в неделю - 57 [13%]

 Раз в неделю - 60 [13%]

 Пару раз в месяц - 49 [11%]

 Я тут впервые, но обязательно вернусь - 246 [54%]


Всего голосов: 453



Medicus Amicus - это медицинский сайт, фотосайт, психологический сайт,
сайт постоянного медицинского образования, медицинская газета и даже медицинский журнал.
Все замечания и пожелания присылайте используя форму обратной связи
Все права защищены и охраняются законом.
© 2002 - 2024 Rights Management
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробности об использовании информации, представленной на сайте
в разделе "Правила использования информации"