Сайт для врачей и фармацевтов
Карта сайта Сделать стартовой Добавить в избранное
Loading
Медицинский информационный портал
Исследователи представили способ снизить цены на вакцины

Используя вакцину Зика в качестве модели, исследовательская группа показала, что платформа ДНК эффективно работает на мышах. После однократной низкой дозы вакцина ДНК защ..


Биологи: люди с повышенной сонливостью в три раза чаще подвержены болезни Альцгеймера

Ученые из Университета Джона Хопкинса в США под руководством биолога Адама Спира выявили, что люди с повышенной дневной сонливостью в три раза чаще страдают от&..


Биологи обнаружили три неуязвимых для антибиотиков бактерии

Каждый год только в США по меньшей мере 2 млн человек заражаются супербактериями — штаммами, устойчивыми к существующим антибиотикам. Из-за отсутстви..


Новый анализ крови предсказывает рак почек задолго до диагноза

В новом исследовании, опубликованном в журнале Clinical Cancer Research, ученые вместе с коллегами из Израильского диагностического центра задались вопросом: мо..


Новый наноматериал уничтожит пленки из микробов, которые развивают кариес

Американские химики представили наноматериал, растворяющий пленки из микробов, которые формируют налет и развивают кариес...


Українцям робитимуть щеплення за новим графіком

Як пояснили в Міністерстві охорони здоров’я, оновлення  в календарі стосуються  вакцинації проти гепатиту В та туберкульозу. ..


Смертельный вирус угрожает пандемией

Число жертв вируса Нипах, эпидемия которого началась на юге Индии, уже достигло семнадцати человек. По словам медиков, на данный момент нет ни вакцины, ни лечения вызываемого вирус..


19 квітня 2013 року, у п’ятницю, у Київському Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) відбудеться науковий симпозіум для акушерів та гінекологів на тему: «Сучасні досягнення та перспективи у збереженні здоров’я жінки» 19 квітня 2013 року, у п’ятницю, у Київському Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) відбудеться науковий симпозіум для акушерів та гінекологів на тему: «Сучасні досягнення та перспективи у збереженні здоров’я жінки»

19 квітня 2013 року, у п’ятницю, у Київському Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) відбудеться науковий симпозіум для акушерів та гінекологів на тему: «Сучасні досягнення та перспективи у збереженні здоров’я жінки»

Тема наукової конференції є достатньо гострою у теперішній ситуації в Україні у сфері жіночого здоров’я, яке, за ствердженням лікарів, не відповідає сучасним вимогам. Захід подібного масштабу за участю перших осіб в сфері акушерства і гінекології, який організовує фармацевтичний холдинг STADA CIS, відіграє важливе значення для розвитку вітчизняної медицини.

 

Журналісти матимуть нагоду перед початком симпозіуму, о 14 годині, або після заходу поспілкуватись з провідними спеціалістами України на теми, які стосуються жіночого здоров’я, необхідності своєчасної профілактики захворювань, дізнатись про статистику в нашій країні та останні новини у цій сфері.

 

Програма симпозіуму:

14:00. Реєстрація учасників.

14:30. Доповідь «Менеджмент клімактерії. Реалії та перспективи», Член кореспондент НАМНУ, зав. відділ. ендокринної гінекології ПАГ НАМНУ, заст. директора з наукової роботи ПАГ України, д. м. н., професор Татарчук Т.Ф.

15:15. Доповідь «Прегравідарна підготовка у жінок з синдромом втрати плоду», зав.відділом відновлення репродуктивної функції жінок НДІ ПАГ АМН Украни, д.м.н., професор Корнацька А.Г.

16:00. Доповідь «Інтенсивна терапія масивної акушерської крововтрати», гол. акушерський анестезіолог м. Києва, д.м.н., професор кафедри акушерства і гінекології НМАПО, Ткаченко Р.О.

16:45. Доповідь «Медикаментозне переривання вагітності. Сучасний стан проблеми», заст. головного лікаря Центру здоров'я жінки в м.Вінниця, д.м.н., Чечуга С.Б

17.30. Дискусія.

 

Початок реєстрації: 14:00.

Звертаємо вашу увагу на те, що для участі в прес-конференції необхідна акредитація. Будемо вдячні, якщо ви підтвердите свою участь у заході до 15:00, четверга, 18 квітня 2013 року по тел. +3 8093 752 53 70 або email n.venger@newsfront.com.ua

 

 Новости

« Август ´20 »
ПВСЧПСВ
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
13


Партнеры
Vox populi - vox dei

Хотите ли Вы принимать участие в коротких интернет-опросах на медицинскую тематику?

Да
Нет


Результаты предыдущих голосований

Всегда ли вы находите ответы на ваши вопросы в Medicus Amicus?

 Да - 184 [75%]

 Нет - 60 [24%]


Всего голосов: 245
Medicus Amicus - это медицинский сайт, фотосайт, психологический сайт,
сайт постоянного медицинского образования, медицинская газета и даже медицинский журнал.
Все замечания и пожелания присылайте используя форму обратной связи
Все права защищены и охраняются законом.
© 2002 - 2020 Rights Management
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробности об использовании информации, представленной на сайте
в разделе "Правила использования информации"