Сайт для врачей и фармацевтов
Карта сайта Сделать стартовой Добавить в избранное
Loading
Годовщина аварии на ЧАЭС
Может ли улыбка улучшить настроение?

Улыбка на лице не всегда влияет на наши эмоции...


Сравнительная эффективность антитромботических режимов при хронической сердечной недостаточности. Данные исследования WATCH

Роль антитромботической терапии при хронической сердечной недостаточности (ХСН) у пациентов с синусовым ритмом обсуждается много лет. В частности, оживленные дискуссии вызывает воп..


Адъювантная химиотерапия при ранних стадиях рака молочной железы у пожилых больных: стандартные схемы эффективнее капецитабина.

Пожилой возраст является фактором риска при раке молочной железы (РМЖ). Большая часть смертей от РМЖ происходит именно у пожилых. Не всегда  у них удается провести лечение сог..


Выживание в самолете. Коллекция фактов

Международная Организация Гражданской Авиации\International Civil Aviation Organisation подсчитала, что во время авиакатастроф пассажирских самолетов, происходивших в 1930-е годы,..


Нейропротекторная терапия в лечении синдрома вегетативных дисфункций у детей и подростков

За последние десятилетия характер сердечно-сосудистой патологии существенно изменился: значительно уменьшилась частота ревматических поражений сердца и бактериальных эндокардитов..


О безопасном применении жаропонижающих средств у детей

Жаропонижающие лекарственные средства - препараты, наиболее часто используемые для лечения детей как педиатрами, так и родителями. Этому способствуют бытующие представления об опас..


Наследственные и приобретенные причины внезапной смерти

За последние два десятилетия были изучены генетические основы различных форм кардиологических заболеваний и достигнуто лучшее понимание причин данных патологических нарушений, их м..


Українська хірургія і виробництво – новий інструмент розвитку Українська хірургія і виробництво – новий інструмент розвитку

Українська хірургія і виробництво – новий інструмент розвитку

Українська хірургія і виробництво – новий інструмент розвитку

31 травня з 14:00 по 19:00 в приміщенні Київської міської клінічної лікарні № 18 відбудеться виставка одноразового медичного інструментарію провідного вітчизняного виробника НВО «Каммед» (м. Кам’янець-Подільський). Захід приурочений до засідання Наукового товариства хірургів м. Києва і Київської області. Досягнення, проблеми і головні завдання вітчизняної медицини обговорять кращі хірурги України.

 

Чому варто прийти?

Унікальна подія. Співпраця Наукового товариства Асоціації хірургів з НВО «Каммед» - реальна платформа для розвитку власного українського виробництва медичного обладнання. Ця галузь є однією з найбільш наукоємних і експортно орієнтованих у світі. Завдяки співпраці медиків, профільних інженерів і бізнесу з’являється шанс вивести виробництво медичного інструментарію на новий рівень, дати потужний поштовх для розвитку вітчизняної науки і якості надання медичних послуг.
Компетентні спікери. У засіданні візьмуть участь хірурги-практики, які знають про проблеми і перспективи галузі зсередини, вузькопрофільні медики-науковці, керівники та адміністративні спеціалісти медичних установ, національний виробник медичного обладнання.

Голова правління Асоціації хірургів м. Києва та Київської області у своєму зверненні зазначив: «Обговорення маси проблем у вузькому колі медичних колективів не можуть уже задовольнити ті виклики, які ставить перед нами суспільство. Нарешті у нас з'явилась можливість для широкого професійного спілкування, що, на мій погляд, буде дуже корисним для всіх лікарів хірургічного профілю нашого регіону».

Суспільно важливі + вузько галузеві питання. Українські виробники медичного інструментарію працюють в умовах жорсткої конкуренції з імпортом, особливо китайським. Гра не завжди ведеться чисто. Великі іноземні компанії здатні мобілізувати потужні фінансові ресурси для завоювання ринку: організувати масштабні рекламні кампанії, швидко розгорнути широку мережу розповсюдження товару, купити медичних чиновників для спрощення бюрократичних процедур, регулярно «задобрювати» лікарів, відповідальних за закупівлю медичного обладнання. Як може опиратися цьому тиску національний виробник? Лише за допомогою прямої співпраці з кращими українськими медиками, які щиро вболівають за розвиток нашої медицини. У ланцюжку медичний виробник – лікар – пацієнт якість роботи залежить від міцності кожної ланки.

Для профільних медичних видань і журналістів рубрик здоров’я інформативною буде доповідь професора А. С. Лаврика «Складні нестандартні ситуації та ускладнення в баріатричній хірургії» (лікування ожиріння шляхом зменшення об’єму шлунка).

 

Із ким поспілкуватися?

Мішалов Володимир Григорович – голова правління ГО “Асоціація хірургів м. Києва та Київської області”, завідувач кафедри хірургії №4 ДЗ «Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця» МОЗ України, доктор медичних наук, професор.

Білянський Леонід Семенович – заступник голови правління ГО “Асоціація хірургів м. Києва та Київської області”, завідувач кафедри хірургії №1 ДЗ «Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця» МОЗ України, доктор медичних наук, професор.

Лаврик Андрій Семенович – президент Української асоціації баріатричної хірургії, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник Національного інституту хірургії та трансплантології НАМН України імені О. О. Шалімова, відділ хірургії шлунково-кишкового тракту.

Слабінський Валерій Володимирович – засновник і генеральний директор НВО «Каммед», кандидат медичних наук, автор низки запатентованих в Україні інноваційних медичних приладів, успішно впроваджених у серійне виробництво і медичну практику.

 

Що побачити?

Унікальні, запатентовані в Україні, медичні вироби (доступні пояснення медиків та інженерів додаються).
Яскраво та інформативно оформлений стенд НВО «Каммед», що демонструє широкий асортимент продукції фабрики.

Презентація нового каталогу продукції НВО «Каммед» із фото та детальними ілюстраціями використання кожного виробу.

Досьє організаторів.
Некомерційна Громадська організація «Асоціація хірургів м. Києва та Київської області» заснована в 2015 році з метою координації діяльності та захисту прав і інтересів своїх членів. В склад Асоціації входять провідні хірурги клінічних установ м. Києва та області.

 

Основні напрямки діяльності Асоціації:

  • покращення якості надання медичної допомоги населенню за рахунок розробки та впровадження науково-обґрунтованих рекомендацій лікувальної тактики при хірургічній патології;
  • представлення та захист загальних інтересів Членів Асоціації в органах державної влади;
  • організація і проведення заходів, які сприяють обміну інформації по питаннях спільної діяльності;
  • інформаційно-видавнича діяльність;
  • фінансування і реалізація проектів Асоціації;
  • взаємодія з національними та закордонними компаніями по питаннях наукової і науково-технічної співпраці.


Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробнича організація «Каммед» засноване у 1991 році Валерієм Слабінським і групою його однодумців, медиків та інженерів. Основною метою створення організації були розробка та виробництво одноразового медичного інструментарію. Такі провідні фахівці вітчизняної та світової хірургії, як О. Шалімов та В. Саєнко довгий час плідно співпрацювали з колективом «Каммеду».
«Каммед» – єдиній в Україні оригінальний виробник одноразового медичного інструментарію. Фабрика має особливе значення як на місцевому, так і на загальнодержавному рівні. Катетери, дренажі, зонди, медичні трубки, голки виробництва «Каммед» (усього більше 200 найменувань та близько 2000 їх модифікацій) широко застосовуються в хірургії, анестезіології й реанімації, ЛОР, урології, акушерстві й гінекології. Продукція підприємства має високий експортний потенціал. Вона займає вагому нішу на східноєвропейських ринках одноразових медичних приладів.

Обратный E-mail: sitai.kammed@gmail.com





 Новости

« Июль ´24 »
ПВСЧПСВ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
26


Партнеры




Vox populi - vox dei

Хотите ли Вы принимать участие в коротких интернет-опросах на медицинскую тематику?

Да
Нет


Результаты предыдущих голосований

Всегда ли вы находите ответы на ваши вопросы в Medicus Amicus?

 Да - 184 [75%]

 Нет - 60 [24%]


Всего голосов: 245



Medicus Amicus - это медицинский сайт, фотосайт, психологический сайт,
сайт постоянного медицинского образования, медицинская газета и даже медицинский журнал.
Все замечания и пожелания присылайте используя форму обратной связи
Все права защищены и охраняются законом.
© 2002 - 2024 Rights Management
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробности об использовании информации, представленной на сайте
в разделе "Правила использования информации"